Ceny kursu też rosną

www.enwod.slupsk.pl

Bardziej skomplikowane zasady uzyskiwania prawa jazdy, złożone egzaminy i wyższe wymagania stawiane przyszłym kierowcom – to czynniki, które nie pozostają bez wpływu na politykę cenową szkół jazdy, choć tu akurat zjawisko wygląda różnie. W momencie, gdy stało się jasne, że zdobycie wymarzonego prawka staje się większym wyzwaniem, ceny standardowych kursów na kategorię B wzrosły wyraźnie. Szybko jednak okazało się, że zainteresowanie zdawaniem na nowych zasadach nie jest tak duże i raptem szkoły zostały zmuszone do korekty cen.

Obecnie średni koszt kursu na prawo jazdy nie różni się wiele od tego, co należało zapłacić jeszcze kilka lat temu. Ciągle jednak możemy znaleźć oferty tańsze i droższe – w tej materii nic się nie zmieniło. Średnia cena kursu w dużym mieście waha się od 1100 do 1600 złotych i jest to w miarę poważna rozbieżność.

Wszystko zależy od renomy szkoły, zainteresowania jakim się cieszy oraz innych czynników. Zazwyczaj szkoły, które dopiero wchodzą na lokalny rynek kuszą niższymi kosztami..

http://www.mtlumaczenia.pl/tlumaczenia-przysiegle