Wyspy Kanaryjskie – którą wybrać?

Marzeniem wielu osób jest wakacyjny wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że nawet podjęcie decyzji o podróży w tym właśnie kierunku, to jeszcze nie koniec urlopowych dylematów.

Nie musisz wybierać w ciemno i ryzykować nieciekawego urlopu. Zastanów się: która z wysp będzie dla ciebie najodpowiedniejsza? Jedną z najbardziej zróżnicowanych wysp jest tutaj Teneryfa.

Coś dla siebie znajdą tu zarówno imprezowicze, jak i rodziny, spędzające wspólne wakacje. Gran Canaria, a szczególnie jej wschodnie wybrzeże, także może być uznane za istny raj dla miłośników imprez.

Fuerteventura jest odpowiednim miejscem dla miłośników surfingu i plażowania na białym piasku. Jeśli zaś poszukujesz spokoju w zielonym otoczeniu, zajrzyj na wyspę La Gomera.

Nawet jeśli Wyspy Kanaryjskie kojarzą ci się przede wszystkim z plażowaniem, tutaj także znajdziesz rozrywkę dla tych, którzy cenią sobie aktywne spędzanie czasu. Lanzarote kusi wulkanicznym, księżycowym krajobrazem i jest wspaniałym, choć gorącym miejscem dla miłośników wędrówek.

Dla fanów lekkiego trekkingu, dobrym miejscem na wypoczynek może okazać się też La Palma. Jeśli zaś chcesz wybrać się w dzikie, niezbyt turystyczne miejsce, powinieneś odwiedzić wyspę La Hierro.

kwatery bon turystyczny vegarestauracja.com.pl