Symbol luksusu

Trudno mówić, że jachty i statki stały się symbolem luksusu bez przyczyny. Jeśli słyszymy, że ktoś posiada własną pływającą jednostkę, do tego elegancko urządzoną i technicznie zaawansowaną, to od razu wiadomo, że na biednego nie trafiło.

Kupno jachtu w polskich realiach to zwykle wydatek grubo przekraczający milion złotych, o ile rzecz jasna jednostka ma dysponować sensownym zapleczem mieszkaniowym. Za najbardziej luksusowe jachty trzeba zapłacić znacznie więcej i po nie sięgają bogacze z najwyższej półki.

Opcji jest naprawdę wiele, ponieważ o uznanie klientów rywalizują producenci z różnych stron świata. Tradycyjnie w temacie wiele do powiedzenia mają również producenci polscy, albowiem najlepsze z jachtów powstają w niewielkich prywatnych stoczniach, gdzie istnieją szerokie możliwości personalizacji zamówień.

Nasi specjaliści w tym zakresie uchodzą za światową czołówkę, czym jeszcze będziemy się zajmować. Trzeba pogodzić się z faktem, że własny jacht z klasą jest zarezerwowany dla najzamożniejszych kupców.

busy dolnośląskie do Niemiec