Coś dla wielbicieli ekstremalnych przygód

www.genova2009.it

Dla niektórych wakacje to nie tylko sposób na miłe spędzenie czasu raz w roku. Istnieje duża grupa ludzi dla których wyjazdy i zwiedzanie świata to styl życia i nie wyobrażają sobie roku bez kilku egzotycznych przygód.

Wyjazd w nieznane to również świetna okazja do poznania lokalnych mieszkańców, czy zasmakowania innej kultury. Może więc tak spróbować couchSurfingu? Couchsurfing to strona Internetowa założona ponad 10 lat temu, która zbiera ludzi z różnych stron świata oferujących nocleg… u siebie w mieszkaniu na kanapie! Użytkownicy są oczywiście weryfikowani, można też poczytać opinie o danym gospodarzu, dzięki czemu inicjatywa ta wydaje się być całkiem bezpieczna.

Osoby zajmujące się couchsurfingiem są bardzo otwarte na inne kultury i narodowości, chętnie poznają zwyczaje, język, czy zainteresowań osób do których podróżują, dzięki czemu mają niezwykłą okazję do poszerzania własnych horyzontów. Na początku można jedynie umówić się na kawę, czy zwiedzanie miasta, a dopiero po pewnym czasie, gdy przekonamy się do tej internetowej społeczności, zacząć prawdziwą przygodę.

kursy informatyczne i szkolenia IT szkolenia z obsługi reklamacji